pátek 7. 6. / 16.00   /   Knihovna pro děti

MIKRO – TEATRO O zrzavé vlčici II.

PRO RODINY S DĚTMI

Divadelní návštěva holek z uskupení Mikro Teatro s velkoformátovou textilní knihou pro nejmenší.

Koná se v 16.00 venku za knihovnou, v případě deště v Knihovně pro děti. 
Děkujeme za pochopení. 

Rezervace

AKTUÁLNĚ

Vzhledem k nestálosti počasí proběhne představení v 16.00 venku za knihovnou, v případě deště v Knihovně pro děti. 
Děkujeme za pochopení.

 

Pátek 7. 6. 2024 bude patřit představení pro nejmenší děti. Představení proběhnou celkem dvě - dopoledne v 10.00 se potkáme v Knihovně pro děti a odpoledne v 16.00 v třineckém lesoparku, na velké křižovatce - místo znáte z tradičních Večerníčků naživo. Holky s sebou do Třince přivezou úžasnou velkoformátovou textilní knihu pro nejmenší.

Vystoupení je zdarma, prosíme pouze o včasnou rezervaci skrze rezervační formulář výše.

Mikro-teatro

Mikro-teatro je brněnský divadelní soubor, který vznikl v roce 2019. Mikro-teatro, to jsou mikro-příběhy v mikro-prostoru pro mikro-publikum. Příběhy sledují vždy alespoň jednu ze tří linek, a to španělskou dramatiku, environmentální tematiku či výrazné ženské hrdinky. Mikro-teatro je kočovné divadlo pro malé i velké, které je schopno přijet k vám do obýváku, na zahradu, na balkón, do knihkupectví, kavárny či do školky. Více o projektu na mikro-teatro.cz.

Mikro-teatro: O zrzavé vlčici

Láskyplný příběh vycházející z knižní předlohy Louve (Vlčice) francouzské spisovatelky a ilustrátorky Fanny Ducassé obohacený citacemi básní Jana Skácela a Františka Halase. Příběh o hlubokém podzimním lese, o vzácné zrzavé vlčici, o horké čokoládě a o lásce. Zážitek do vašich obýváků, dětských pokojíčků, klidných zahrádek či knihoven, který probudí všechny vaše smysly.
Inscenace umožňuje sociální kontakt nejmenším dětem a jejich rodičům. Zprostředkovává kulturní zážitek, buduje kladný vztah ke čtení, k poezii i k divadlu a seznamuje diváky s rozmanitými nástroji.
Více na mikro-teatro.cz.

Galerie