Vyhledat

ČteFest bude v roce 2021

Aktualizováno: dub 19

Milí přátelé a příznivci festivalu čtení v Třinci, všichni víte, že současná situace nepřeje festivalům. Snažili jsme se ze všech sil vydržet do poslední chvíle, zvažovali jsme všechny možnosti, které jsme si dokázali představit nebo vysnít, ale nakonec jsme se rozhodli celý festival přesunout na jaro 2021. Konkrétně na 28. 5.-20.6. 2021.


Jsme všichni přesvědčeni o tom, že to pro Třinec do třetice dáme a že to situace dovolí. I v pohádkách má magické číslo 3 svůj význam. A my to prostě nevzdáme! Festival chystáme od léta 2019 a s každým novým termínem přichází další bezva nápady, objevíme nové zajímavé hosty a ČteFesT posouváme o trochu dál.


Moc se nám ale nechce čekat až do května a rozhodli jsme se, že vás brzy něčím překvapíme a snad vám přineseme aspoň trochu radosti v téhle nelehké době. Co to bude, to se dozvíte snad velmi brzy, tak si všichni společně držme palce.


A na závěr tohoto příspěvku malá děkovačka. Jsme moc rádi, že máte o náš festival takový zájem, fandíte nám, podporujete nás a hlavně se těšíte. Moc díky! Děkujeme také všem partnerům ČteFesTu, kteří do toho šli s námi a většina z nich přislíbila podporu také příští rok! SMOLO, Tiskárna Finidr, Bartosini, Okna Niedoba, MK ČR, Baroz Ener, Enviform, Vesuvius, Statutární město Třinec, Vinotéka LIKOP, JYSK, Hamrozi, ZM Servis Moravia, kino Kosmos, KARIREAL a.s. a TRISIA, a.s. jste prostě skvělí!


Ještě jednou moc děkuje

tým organizátorů prvního Čtenářského festivalu Třinec z MAP Třinec, 5. ZŠ Třinec a Knihovna Třinec90 zobrazení0 komentář

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Kam dnes?

Trujkunt