út 08. 6. | Knihovna Třinec - velký sál

Pozdravy ze Snové země

Ve výtvarné dílně na chvíli uvěříme zdání. Vydáme se do Snové země a zkusíme se soustředit na vše, co nám jde hlavou. Na chytání snů použijeme pestré výtvarné techniky – od kresby vším možným po koláže z látek i rostlin. Pod vedením Anny Pleštilové / inspirováno stejnojmennou knihou Terezy Říčanové.
Registrace jsou uzavřeny

Čas a místo

08. 6. 14:00
Knihovna Třinec - velký sál, Lidická 541, Lyžbice, 739 61 Třinec, Česko

O události

Výtvarná dílna POZDRAVY ZE SNOVÉ ZEMĚ

Před události Vernisáž výstavy: Moji přátelé, která se uskuteční zítra 8. 6. 2021 v 16:00 pod vedením Grafická dílna UUTĚRKY proběhne výtvarná dílna pro děti, dospělé... jednoduše pro celé rodiny!

Ve výtvarné dílně na chvíli uvěříme zdání. Vydáme se do Snové země a zkusíme se soustředit na vše, co nám jde hlavou, když se příliš nesoustředíme. Na chytání snů použijeme pestré výtvarné techniky – od kresby vším možným po koláže z látek i rostlin. A ukládat je budeme do kapes. Do průsvitného sešitu, který má kapsovou vazbu.

Budete si zkrátka moci vysnít, domyslet a vyrobit vlastní kapesní Snovou zemi. Natrhat pár snů – a ty uskutečnit. Ve skutečné dílně, na skutečné kresbě. Pokud přijdete – a neusnete!

Dílna proběhne dne 8. června od 14:00 v Knihovna Třinec pod vedením Anny Pleštilové z nakladatelství Bylo nebylo

Inspirováno stejnojmennou knihou Terezy Říčanové https://www.bylonebylo.com/stosni-pozdravy-ze-snove-zeme

Vstupenky
Cena
Kusů
Celkem
  • vstupenka
    CZK 0
    CZK 0
    0
    CZK 0
CelkemCZK 0

Sdílet událost