Co by můj syn měl vědět o světě
ne 30. 5. | Online ZOOM

Co by můj syn měl vědět o světě

VSTUPNÉ 100 Kč - V PRODEJI LiStOVáNí pro dospělé s Lukášem Hejlíkem. "Fredrik Backman vtipně stírá všechny úzkosti a nedostatky rodičů jednadvacátého století v půvabné knize plné upřímných obav a nepodmíněných vyznání lásky, která zasáhne srdce všech rodičů."
Registrace jsou uzavřeny

Čas a místo

30. 5. 20:00
Online ZOOM

O události

ČteFesT zahájíme LiStOVáNím knihou Co by můj syn měl vědět o světě 

Zveme na zahájení prvního Čtenářského festivalu Třinec, které proběhne v neděli 30. května od 20:00 online. A protože správný čtenářský festival si bez LiStOVáNí nedokážeme představit, tak jsme si pozvali rovnou Lukáše Hejlíka, který pro nás vybral knižní i listovácí hit – Co by můj syn měl vědět o světě od Frederika Backmana! Pokud vás nenaláká tohle, tak pak to určitě bude příležitost zeptat se Lukáše na cokoliv, protože ho budeme mít exkluzivně k dispozici i na krátkou (nebo delší) diskuzi.

Vstupné je 100 Kč. Po zakoupení vstupenky získáte on-line přístup na platformu Zoom. Cena je za přístup, takže se z jednoho odkazu může dívat třeba celá rodina. Ale upozorňujeme, že se nejedná o představení pro děti.

 Více o knize a představení 

Fredrik Backman (autor knihy Muž jménem Ove) vtipně stírá všechny úzkosti a nedostatky rodičů jednadvacátého století v půvabné knize plné upřímných obav a nepodmíněných vyznání lásky, která zasáhne srdce všech rodičů, a to dokonce i těch budoucích, potencionálních. Poprvé bude v LiStOVáNí účinkovat jen jeden herec; Lukáš Hejlík je stejného věku jako Fredrik Backman a má stejně starého syna.

Backman: „Tato kniha je především o snaze být dobrým rodičem. Protože chci, abys věděl, že jsem se vážně snažil úplně nejvíc, jak jsem uměl. Nikdo negooglil tolik jako já.“

Hejlík: „Ta ztracenost otců při nakupování! To, jak dětské hraní nemá logiku a jak se ji snažíte v pět ráno, když on vstane tak živě a vy tak mrtvě, najít, jak ji přímo vyžadujete! To, jak se snažíme být nejlepšími rodiči, a to, jak víme, že to nezvládáme. A nezvládneme.“

Registrace jsou uzavřeny

Sdílet událost